Fotbalový kemp 2023

Termín: 10.07. - 14.07.2023

Kemp je organizován formou "příměstského tábora" - tj. denní program od 09:00 do 15:00 hod (od 8:00 do 16:00 hod zajištěn dozor).

Pod vedením zkušených profesionálních trenérů Fotbalové asociace České republiky budou děti rozvíjet a zdokonalovat své fotbalové dovednosti a užijí si fotbal plnými doušky. Poznají nové kamarády a zažijí spousty legrace v novém kolektivu.

Účast na letošním ročníku Fotbalového kempu přislíbili špičkoví mládežničtí trenéři:

Daniel Franc (kondiční trenér fotbalové reprezentace ČR U17, školící lektor FAČR trenérské licence UEFA C – UEFA Profi) a jeho asistenti.

V rámci partnerské smlouvy mezi kluby FC Hradec Králové a FC Vrchlabí se kempu zúčastní Martin Štěpán (vedoucí trenér mládeže FC HK U12 – U15)

Petr Huf – dlouholetý mládežnický trenér FK Ml. Boleslav a GTM OFS Mladá Boleslav

Marek Maňas a Zdeněk Bělík držitelé licencí Coerver coach.

Pro děti jsou připraveny 2 fotbalové tréninkové bloky denně, doplněné o kompenzační cvičení a ostatní míčové sporty.

Fotbalový kemp je určen pro všechny kluky a holky, kteří mají rádi fotbal a zábavu a zároveň se narodili v letech 2008 – 2017.

Kemp organizují vedoucí trenér mládeže FC Vrchlabí Mgr. Jaroslav Pleva a vedoucí trenér mládeže HC Vrchlabí Mgr. Tomáš Jirků.

Cena Fotbalového kempu je 3.500,- Kč. V ceně je zahrnutý pitný režim a obědy, pronájem sportovišť, doprava, vstup do bazénu, drobné ceny a dárek pro děti.Všesportovní tábor 2023

Termín: 17.07. - 21.07.2023

Kemp je organizován formou "příměstského tábora" - tj. denní program od 8:00 do 15:00 hod.

Pod vedením dlouholetých mládežnických trenérů Jaroslava Plevy a Tomáše Jirků a jejich asistentů si děti vyzkouší různá sportovní odvětví: fotbal, florbal, házená, basketbal, gymnastika, plavání, turistika.

Všesportovní tábor je určen pro všechny kluky a holky, kteří rádi sportují a chtějí strávit bezva týden v pohybu, v partě svých kamarádů.

Tábor je určen pro děti narozené v letech 2008 – 2017.

Kemp organizují vedoucí trenér mládeže FC Vrchlabí Mgr. Jaroslav Pleva a vedoucí trenér mládeže HC Vrchlabí Mgr. Tomáš Jirků.

Cena Všesportovního tábora je 3.500,- Kč. V ceně je zahrnutý pitný režim a obědy, pronájem sportovišť, doprava, vstupné do bazénu a drobné ceny pro děti.